Přípravné utkání: Teplice - Lvov 1:1 (1:0)

Teplický tým má za sebou poslední utkání v rámci soustředění, když remizoval s ukrajinským Lvovem, který je dvanáctý v domácí soutěži 1:1. Branku obdrželi žlutomodří až samotném závěru utkání z velmi sporného pokutového kopu.

Svěřenci Jiřího Jarošíka byli od úvodu zápasu opět lepším týmem, už v 6. minutě to z voleje zkoušel Mareš, ale míč šel těsně nad. Mimo zamířil také Mareček o několik minut později. Trefil se až Jakub Mareš, který, po vystihnutí rozehrávky Lvovu, krásně přehodil brankáře. Hned vzápětí mohl přidat i druhou branku, jenže tentokrát ve skluzu nedokázal nástřel Žáka dostat za brankovou čáru. Tepličtí to zkoušeli i nadále, jenže Žák, Mareš i Trubač tentokrát pálili mimo.

Po změně stran se hrálo bez větších šancí, pouze Jakub Mareš pálil krátce po přestávce nad. Asi největší šanci druhé půle měl v 75. minutě střídající Ledecký, jenže centr Hyčky zakončil těsně vedle. Když už vše směřovalo k vítězství Teplic, tak v 89. minutě vběhl jeden z hráčů Lvovu mezi Knapíka s Tijanim, upadl těsně před vápnem a rozhodčí nařídil pokutový kop, který ukrajinský celek proměnil. Zápas tak skončil remízou 1:1.

Teplice - Lvov 1:1 (1:0)