• OUT 46 min. Liška L. (11)  -  IN 46 min. Hadinec M.  (20),
  • OUT 63 min. Sinu K.  (19)  -  IN 63 min. Succar M.    (26),
  • OUT 77 min. Hora J.    (4)  -  IN 77 min. Grümann J. (12).

80. Rozkovec (JB) 90. Diviš (JB) 90. Podzimek (JB)  68. Hora (TP) 74. Němeček (TP).

"B-tým Sklářů zamířil v sobotu ráno do sportovního areálu v Břízkách u jablonecké přehrady k utkání 23.kola ČFL na hřiště jednoho z favoritů soutěže, týmu FK Jablonec B.

Trenér Jamrich neměl k dispozici kompletní kádr z posledních utkání, ale i přesto byl společně se svým týmem odhodlán odehrát proti Jablonci minimálně vyrovnané utkání. Byli to ale domácí, kteří do utkání vstoupili aktivně a každý jejich útok znamenal nebezpečí pro branku teplického Němečka. Hostům vázla kombinace, chyběl jim drajv z minulých utkání a všude byli až druzí. Ve 12.minutě hráči v zeleno-bílých dresech otevřeli skóre utkání, když prodlouženou hlavičku Bredy za hostující stopery dokázal přesně k tyči uklidit důrazný Daníček – 1:0. V 18.minutě bylo srovnáno, když dlouhý pas egyptského stopera Mido Hossama z první převzal obránce Hora, zpětnou přihrávkou po zemi našel na hranici šestnáctky skvěle postaveného Bulmagu a jeho pohotová střela skončila po odrazu od vzdálenější tyče za zády brankáře Vajnera – 1:1. To ale bylo od Sklářů na dlouhou dobu vše a byl to především Jablonec, který tvořil hru a stále se tlačil před teplickou branku. Ve 33.minutě domácí rozehráli na krátko rohový kop na Daníčka, ten si ho narazil se svým spoluhráčem a okamžitě vnikl do pokutového území, kde byl hostující obranou sražen. Nařízenou penaltu s přehledem proměnil nigerijský útočník Torfiq a Jablonec tak odcházel do kabin s vedením 2:1.

Krátce po zahájení druhého poločasu ve 49.minutě dokázali domácí navýšit své vedení, když Kinčl po přihrávce Diviše přesnou střelou z dálky do levého horního rohu překonal teplického brankáře Němečka – 3:1. Ve zbytku utkání to vypadalo, že jsou na hřišti již jen svěřenci jabloneckého kouče Jaroslava Vodičky, kteří si dokázali vypracovat ještě několik dalších šancí, ale konečné skóre se již nezměnilo. Platonická snaha hostujících Sklářů k žádné výraznější příležitosti během druhého poločasu bohužel nevedla a tak Teplice po většinu dnešního utkání tahali za kratší konec. Jablonec se po závěrečném hvizdu sudího Vokouna mohl radovat z třetí výhry v řadě a alespoň do neděle z opětovného návratu do čela ligové tabulky."

"Dnešní prohra mě samozřejmě velice mrzí, ale co mě mrzí ještě více, je výkon, kterým jsme se dnes v Jablonci prezentovali. Vše, co nás v předchozích duelech zdobilo a co nám pomáhalo bodovat, bylo najednou pryč a nejsem schopen na našem dnešním výkonu najít nějaké pozitivum. Snad jen výkony Vicu Bulmagy a také Karla Hasila snesou přísnější měřítko, jinak jsme dnes ve všech důležitých herních aspektech jednoznačně propadli. Domácí utkání zvládli velice dobře a po zásluze zvítězili. Nám dnes chyběl drajv ve všech směrech – nebyli jsme vůbec průbojní, razantní, měli jsme velmi málo emocí a chyběl nám důraz jak v defenzivě, tak samozřejmě hlavně v ofenzivě. V mnoha případech jsme po prvním nebo druhém doteku zbytečně a lehkovážně ztráceli míče. Náš přechod do útočné fáze tím rozhodně trpěl a nedokázali jsem si tak vytvořit souvislejší tlak. Dnes nám také chyběla kvalita, nenašli jsme v sobě sílu a odhodlání na nějaký vážnější vzdor proti velmi dobře hrajícím domácím.

Bohužel i takový je fotbal a nám nezbývá nic jiného, než si celé utkání a náš výkon v Jablonci pečlivě zanalyzovat, poučit se z něj a podle toho také přizpůsobit přípravu na další domácí utkání, kdy nás v pondělí 9.května od 15:00 čeká na hřišti v Dubí – Pozorce další těžký soupeř a to sice rezervní tým FK Mladá Boleslav, který z posledních 4 utkání dokázal 3x zvítězit."