•  71. VACHOUŠEK Tadeáš ( as. YASSER NOUR Mohamed ) - 2:1.
  •  75. TSYKALO Jehor ( přímý kop ) - 2:2.

• Ofsajdy 4 : 4 ( 4 : 1, 0 : 3 ),
  • Fauly 12 : 9 ( 6 : 4, 6 : 5 ).

• OUT 55 min. Ljevakovič A. (5)  -  IN 55 min. Pokorný V. (29).
  • OUT 59 min. Bulmaga V. (36)  -  IN 59 min. Vachoušek T. (14).

"Další přípravné utkání na hřišti soupeře odehrál v sobotu 23.7. B-tým Sklářů na hřišti TJ Březiněves, kde se střetl s pražskou Admirou, účastníkem skupiny A České fotbalové ligy.

Admira na skvěle připraveném trávníku v Březiněvsi dokazovala od úvodních vteřin, že dnešní utkání nebude pro Skláře vůbec jednoduché. Hráči v černo-bílých dresech vysoko napadali rozehrávku hostů a čekali na chybu v teplické defenzivě. Ta přišla ve 12.minutě a Admira se tak jednoduše dostala do vedení – 1:0. Do žádné vážnější situace již ale hosté v první půli domácí nepostili a naopak se činila ofenziva Teplic. Skláři si v první poločase vytvořili 3 vyložené příležitosti, ale ani ve dvou případech Tadeáš Vachoušek a v jednom Vicu Bulmaga tváří v tvář proti domácímu brankáři buď neuspěli a nebo jejich pokusy skončili na brankové konstrukci. A tak první poločas nakonec skončil výsledkem 1:0 pro domácí Admiru.

I ve druhém poločase mohli přítomní diváci sledovat zajímavé a bojovné utkání, ve kterém se hra rychle přelévala z jedné strany na druhou a do šancí se dostávali hráči před oběma brankami. Po dalších dvou nevyužitých šancích Teplic se v 70.minutě dostala do dvoubrankového vedení Admira. O minutu později Skláři snížili, když se po přihrávce Mohameda Yassera trefil pod břevno domácí branky Tadeáš Vachoušek – 1:2. V 75.minutě dostali hosté šanci po faulu domácí defenzivy zahrávat volný přímý kop z hranice šestnáctky Admiry. Míč si nachystal teplický stoper Yehor Tsykalo a nádhernou prudkou střelou k pravé tyči nedal brankáři Admiry šanci – 2:2. Ve zbývajících minutách utkání byla patrná snaha obou dnešních soupeřů strhnout vítězství na svou stranu, ale do závěrečného hvizdu rozhodčího již žádná další branka nepadla."

"Kluci dnes proti houževnatému soupeři předvedli velmi dobrý výkon a i když se nám nedařilo ve všech fázích utkání podle našich představ, musíme být s celkovým dojmem a předvedenou hrou spokojeni. Jen mě trochu mrzí, že se nám nepodařilo vstřelit více branek a že našich 7 vyložených příležitostí zůstalo bohužel nevyužito.

Kluci po třech dnech soustředění v Roudnici nad Labem odmakali 90 minut proti Admiře opravdu nadoraz a za to jim chci poděkovat. Pomalu se nám také začíná krystalizovat základní sestava pro úvodní utkání nového ročníku ČFL, který zahájíme v neděli 7.8. od 11:00 na hřišti v Dubí – Pozorce proti jednomu z favoritů celé soutěže, týmu SK Sokol Brozany. Nejdříve nás ale příští sobotu 30.7. čeká závěrečné přípravné utkání na hřišti dalšího třetiligového soupeře a to sice na hřišti týmu TJ Jiskra Domažlice."