Obrázek článku

V sobotu míří B-tým na hřiště FK Přepeře

V sobotu 8.října míří B-tým Sklářů k mistrovskému utkání 10.kola FORTUNA ČFL B na hřiště týmu FK PŘEPEŘE. Utkání má výkop dopoledne v 10:30 na přírodním trávníku RTW areny v Přepeřích. Mapu areálu SK Zápy najdete ZDE

Jako hlavní rozhodčí utkání odřídí třicetiletý Martin Fojtík z Pardubic. Na čarách budou s praporkem asistovat sedmadvacetiletý Adam Jansa z Ústí nad Orlicí a jednadvacetiletý Aleš Mach z Poličky. Delegátem utkání je pětapadesátiletý Jaroslav Hnilička.

FK PŘEPEŘE jsou aktuálně na 9.místě tabulky ČFL B se ziskem 12 bodů se zápasovou bilancí 3 vítězství - 3 remízy - 3 prohry s celkovým skóre 15:20.

Přehled dosavadních výsledků FK PŘEPEŘE v rámci ČFL 2022/23:

Hlavním trenérem FK PŘEPEŘE je čtyřiašedesátiletý Zbyněk Houška. Odchovanec Roudnice nad Labem. V československé lize hrál za Slavii Praha, Spartu Praha, TJ Vítkovice a Spartak Hradec Králové. Získal ligový titul v roce 1986 s Vítkovicemi. V lize odehrál 119 utkání a dal 20 gólů. V Poháru UEFA nastoupil v jednom utkání. Po skončení aktivní kariéry působí jako trenér v nižších soutěžích. Asistenem Zbyňka Houšky je osmapadesátiletý Jan Bednář.

O minulém víkendu FK Přepeře remizovali na hřišti SK Benešov 1:1, když ve 40.minutě skóroval Vojtěch Gebert (24). Přepeře nastoupili v Benešově v této sestavě:

Kapitánem FK Přepeře je zkušený čtyřicetiletý Jaroslav Nesvadba (14). Nejlepšími střelci FK Přepeře jsou celkem 4 hráči, kteří vstřelili aktuálně po dvou brankách - Martin Ježek (5), Jaroslav Nesvadba (14), Daniel Novák (8) a kanonýr Jakub Synek (11). Nejvíce odehraných minut má na svém kontě opět Jaroslav Nesvadba (14) a dále také Pavel Tvaroha (18), Michal Pavlata (15), Jan Šulc (20) a Ladislav Martan (9). V 8 zápasech stál mezi tyčemi Filip Truksa (33) a poslední remízový zápas v Benešově odchytal Šimon Čamrda (1) .