MOL Cup: Příbram - Teplice 0:3 (0:1)

Teplický tým zvládl na výbornou třetí kolo MOL Cupu, které se hrálo na podmáčeném terénu v Příbrami. Žlutomodří se tak již mohou těšit na čtvrté pohárové dějství, to je na programu až po konci podzimní části FORTUNA:LIGY, kdy začne přestávka způsobená Mistrovstvím světa v Kataru.

Trenér Jiří Jarošík nenechal nic náhodě a v Příbrami, jejíž trávník už od rozcvičky zkrápěl hustý déšť, nasadil velmi silnou sestavu. Už v 10. minutě přinesl klid na teplické kopačky Tomáš Kučera, který napřáhl za vápnem a připsal si už třetí soutěžní gól v tomto ročníku. Na další gól se pak sice u Litávky čekalo, ale šance si přesto připisovali v podstatě jen hosté, tu největší však spálil Gning, kterého skvěle vychytal Smrkovský. Do kabin se tak šlo jen s rozdílem jediné branky.

Po změně stran ovšem svěřenci Jiřího Jarošíka rychle rozhodli o svém postupu, nejprve se další pěknou ranou ve 47. minutě prosadil Lukáš Mareček a pět minut po něm se ve vápně uvolnil Jakub Křišťan, který zavěsil nekompromisně pod břevno. Pak už mohli tepličtí hráči na rozmoklém terénu pouze kontrolovat hru a šetřit síly na duel na Slovácku. Zápas už tak skončil výsledkem 0:3.

Příbram - Teplice 0:3 (0:1)