V neděli hostí B-tým na Stínadlech Chlumec

V neděli 6. listopadu hostí B-tým Sklářů v mistrovském utkání 14.kola Fortuna ČFL aktuálně sedmý tým tabulky, tým FK CHLUMEC NAD CIDLINOU. Utkání má výkop dopoledne v 11:00 na UMT stadionu Na Stínadlech

Jako hlavní rozhodčí utkání odřídí pětadvacetiletý sudí Lukáš Vojáček z Újezdu nad Lesy. Na čarách mu budou s praporkem asistovat třicetiletý Erik Hlaváček a čtyřicetiletý Tomáš Baum. Delegátem utkání je sedmačtyřicetiletý Josef Váňa z Rakovníka.

FK CHLUMEC NAD CIDLINOU je aktuálně na 7.místě tabulky ČFL se ziskem 21 bodů s bilancí 6 výher - 3 remízy - 4 porážky s celkovým skóre 15:15.

Přehled dosavadních výsledků CHLUMCE v probíhajícím soutěžním ročníku ČFL 2022/23:

Hlavní trenérem Chlumce je šestačtyřicetiletý Miloš Sazima. Bývalý trenér Viktorie Žižkov či hradecké Olympie má k dispozici dva asistenty, Tomáše Hrabíka a Jakuba Jarkovského.

Kapitánem Chlumce je třicetiletý kanonýr Tomáš Bastin (10), v minulé sezóně nejlepší střelec ČFL.

Nejlepším střelcem Chlumce v dosavadním průběhu aktuálního ročníku ČFL je se 4 brankami třiadvacetiletý Roman Čáp (33). Po 2 vstřelených brankách mají na svém kontě kapitán Tomáš Bastin (10), Tomáš Labík (6) a také Lukáš Zukal (44).

Nejvíce odehraných minut v aktuální sezóně v dresu Chlumce mají Jakub Krčál (7), Roman Čáp (33), Tomáš Bastin (10), Tadeáš Zeman (4), Daniel Finěk (12), Ondřej Ruml (37), Lukáš Zukal (2) a Tomáš Labík (6).

Nejvíce odchytaných minut v brance Chlumce má devatenáctiletý Kryštof Lichtenberg (31), který odchytal 9 soutěžních kol. Zkušený osmatřicetiletý Radek Petr (23) odchytal zbývající 4 zápasy.

V minulém soutěžním ročníku ČFL 2021/2022 byla bilance obou soupeřů vyrovnaná, na podzim vyhrál Chlumec v domácím prostředí 5:0 a na jaře zvítězily v odvetném duelu Na Stínadlech Teplice po výsledku 4:0.