•  86. VACHOUŠEK Matyáš ( as. BARTOŠ Václav ) - 2:1.

•  31. DUCH Daniel ( pokutový kop ) 1:1.

• Rohy 4 : 7 ( 3 : 4, 1 : 3 ),
  • Ofsajdy 6 : 0 ( 5 : 0, 1 : 0 ),
  • Fauly 12 : 12 ( 6 : 8, 6 : 4 ).

" V rámci závěrečného dne soustředění se B-tým Sklářů střetl na UMT v Roudnici nad Labem se čtvrtým týmem Divize B, fotbalovým klubem FK Neratovice – Byškovice.

Svěřenci trenéra Pavla Janečka v netradičních černých dresech byli od začátku hodně aktivní a nedovolovali Sklářům delší dobu držet míč a více kombinovat. Úvodní branka utkání padla ve 29.minutě, když po rohovém kopu Admira Ljevakoviče poslal míč do malého vápna Matyáš Korselt a do neratovické branky ho z bezprostřední blízkosti dorazil teplický stoper Martin Lukáš – 1:0. Neratovicím se podařilo vyrovnat již po dvou minutách, když nařízený pokutový kop dokázal na první dobrou vyrazit teplický brankář Lukáš Četverik, ale na druhý pokus v podobě dorážky Daniela Ducha sám bez pomoci svých spoluhráčů nestačil – 1:1. Do další obrovské příležitosti se dostal o minutu později Matyáš Vachoušek, který ale v souboji tváří v tvář s neratovickým brankářem Malinou neuspěl. A tak po prvních 45 minutách svítilo na výsledkové tabuli skóre 1:1.

Také do druhého poločasu velmi aktivně vstoupili Neratovice, které neustále udržovali defenzivu Teplic v pohotovosti a poměrně často se dostávali k ohrožení branky teplického Luďka Němečka. Hra se rychle přelévala z jedné strany na druhou a ani jeden z týmů nedokázal držet míč delší dobu na svých kopačkách. Na obou stranách se nakonec ofenzivám obou dnešních soupeřů podařilo vyprodukovat po dvou vyložených příležitostech, ale bohužel bez brankového efektu. O konečném výsledku a vítězství Sklářů nakonec rozhodla rychlá kombinační akce necelých 5 minut před koncem utkání, když přesný centr Václava Bartoše z pravé strany nasměroval k levé tyči branky Neratovic Matyáš Vachoušek – 2:1. V samotném závěru mohli Neratovice vyrovnat, ale míč vyražený brankářem Němečkem po tvrdé střele z bezprostřední blízkosti poslal dobíhající neratovický útočník s číslem 9 těsně nad břevno teplické branky. "

" Dnešní utkání jsme odehráli v notně omlazené sestavě a na závěr náročného čtyřdenního soustředění v Roudnici nad Labem, ale to vůbec nic nemění na skutečnosti, že Neratovice dnes podali velmi dobrý výkon a nedali nám po celých 90 minut vydechnout. Neustále napadali naši rozehrávku a jejich protiútoky znamenali permanentní nebezpečí pro naši branku. Na druhou stranu jsem rád, že se nám nakonec podařilo urvat vítězství a kluci i přes poměrně značnou únavu dokázali proti nadšeně hrajícímu soupeři uspět.

Příští týden nás čeká další náročný týden, který má pro nás hned dva vrcholy – středeční přípravné utkání na hřišti rezervního týmu SG Dynamo Dresden a také sobotní generálka na jarní část ČFL na hřišti B-týmu FC Viktorie Plzeň, aktuálně čtvrtého celku skupiny A České fotbalové ligy. Věřím, že se nám podaří dobře zregenerovat, kvalitně potrénovat a oba tyto náročné duely herně i výsledkově zvládneme. "