• OUT 46 min. ČIČOVSKÝ Adam (20)  -  IN 46 min. BERÁNEK Marek (22),
  • OUT 46 min. VACHOUŠEK Matyáš (14)  -  IN 46 min. ALBEROVSKÝ Jiří (39),
  • OUT 63 min. JAMRICH Ladislav (24)  -  IN 63 min. ČIČOVSKÝ Adam (20),
  • OUT 70 min. YASSER Mohamed (34)  -  IN 70 min. VACHOUŠEK Matyáš (14).

"V sobotu ráno zamířil B-tým Sklářů na západ Čech do metropole Plzeňského kraje, kde ho čekala generálka na jarní start ČFL v podobě domácího týmu FC Viktoria Plzeň B, po podzimní části čtvrtého celku skupiny A České fotbalové ligy.

Domácí do utkání doslova vlétli a první poločas byl zcela v jejich režii. Viktoriáni ovládli střed hřiště a většina odražených míčů končila díky jejich skvělému pohybu a rychlosti na jejich kopačkách. Na branku teplického Lukáše Četverika se tak hrnul jeden útok za druhým a defenziva Sklářů musela  odolávat častým nájezdům plzeňských mladíků. Největší problémy hostům dělala dvojice Krůta – Gaszczyk, která dohromady zařídila dvě branky v teplické síti a třetí přidal plzeňský kapitán Dominik Fišer. Za hosty korigoval poločasový výsledek na 3:1 po nádherné kombinační akci Mohamed Yasser po finální přihrávce Matyáše Korselta.

Do druhého poločasu vstoupili hosté jako vyměnění a dali tak záhy zapomenout na ne příliš povedený výkon z první půle. Plzeň nepolevila ve svém výkonu, ale Skláři výrazným způsobem přidali na intenzitě, vyrovnali hru ve středu hřiště a začali hrozit zejména z křídelních prostorů, kde jejich akce táhl po levé straně velmi aktivní Dominik Pleštil a na pravé straně zase Dominik Procházka. Jejich hru také významným způsobem pozvedl příchod kreativních hráčů Jakuba Emmera a Marka Beránka. V 65.minutě po rohu Admira Ljevakoviče snížil na 3:2 dělovkou z hranice šestnáctky Dominik Procházka a hosté tak vrhli všechny síly do snahy o vyrovnání. A to se jim nakonec také podařilo, když v samotném závěru utkání po závaru v pokutovém území vyrovnal na konečných 3:3 Dominik Pleštil po přihrávce Procházky."

"Dnes jsme měli možnost konfrontovat svou aktuální výkonost opět s velmi kvalitním soupeřem. Rezerva Plzně se právem drží ve hře o samotné čelo skupiny A třetí ligy a svěřenci trenéra Josefa Parláska dnes svou obrovskou kvalitu jednoznačně potvrdili. Nám bohužel nevyšel prvním poločas a výkon v těchto fázích utkání je pro nás varováním, jakým stylem hry a výkonem se rozhodně nechceme prezentovat. Naopak mám radost z toho, že náš výkon ve druhém poločase byl diametrálně odlišný, dokázali jsme se výrazně zlepšit ve všech směrech a podařilo se nám po zásluze utkání nakonec zremizovat. Právě na takovém výkonu a přístupu jednotlivých hráčů a také celého týmu chceme v jarní části ČFL stavět.

V pondělí se budeme soustředit již jen na Brozany, na které se budeme během celého týdne intenzivně připravovat. V neděli pak vzájemným duelem na hřišti soupeře vstoupíme do jarní části České fotbalové ligy a mohu za celý náš tým rozhodně slíbit, že pro úspěšný start do jarní části mistrovské soutěže uděláme maximum."