Juniorka senzačně porazila Ústí

Ústí nad Labem si pro generálku před druhou ligou vybralo teplickou juniorkou, avšak ta jim rozhodně nedala nic zadarmo a především díky výkonu v druhém poločase favorita porazila.

V úvodu utkání na teplickém Angeru byli sice hosté aktivnější, ale Franc trefil v desáté minutě tyč a další šance vyslali jeho kolegové výrazně mimo branku. Ujal se až dorážkový pokus Karlíka ve 40.minutě, který však hodně zaváněl ofsajdem.

Do druhé půle se žlutomodří přeci jen osmělili z čehož resultoval faul na Píchu po hodině hry, nařízenou penaltu suverénně proměnil Karrmann. Na druhé straně o sobě dal znát teplický Mělunovič, jenž v Ústí hostuje, zpoza vápna vyslal nebezpečnou střelu, kterou Valeš s problémy vyrazil. Krátce před koncem využil zaváhání ve spolupráci ústecké obrany s brankářem Prückner - 2:1.

Svěřenci Lukáše Přerosta se tedy mohli radovat z nečekané výhry. "Bylo to velmi těžké utkání, proti velmi těžkému soupeři. V první půli byl na hráčích znát respekt, ale za tu druhou je již musím pochválit. Takováto těžká utkání nás posouvají dál, proto jsem moc rád, že jsme ho absolvovali," pochvaloval si po zápase Přerost.

Teplice B - Ústí nad Labem 2:1 (0:1)
60.Karrmann z pen., 86.Prückner - 40.Karlík.
ŽK: Karrmann, Prückner - Martykán.