V neděli od 11:00 na Mexiku hostí B-tým Přepeře

V neděli 7. dubna hostí B-tým Sklářů v rámci 25.kola ČFL tým FK PŘEPEŘE z okresu Semily v Libereckém kraji. Utkání má výkop dopoledne od 11:00 na přírodním trávníku hřiště č.2 - "Mexiko" - Na Stínadlech v Teplicích.

Jako hlavní rozhodčí utkání odřídí čtyřiadvacetiletý rozhodčí Antonín Bohata z Liberce. Na čarách mu budou s praporkem asistovat dvaačtyřicetiletý Vít Šťastný a třiatřicetiletý Martin Linhart. Delegátem utkání je jednapadesátiletý Milan Košťál z Ústí nad Labem, bývalý zkušený fotbalový a futsalový rozhodčí.

FK PŘEPEŘE mají na svém kontě 23 odehraných utkání, ve kterých získaly 26 bodů s bilancí 7 výher - 5 remíz - 11 porážek se skóre 28:46. K dobru mají Přepeře dohrávku 22.kola na hřišti Sparty Kolín. Aktuálně patří svěřencům šestačtyřicetiletého trenéra Lukáše Jarolíma 13.místo v neúplné tabulce České fotbalové ligy.

Minulý víkend porazily Přepeře na domácím hřišti SK Benešov po výsledku 2:1 (0:1). Benešov vyhrál první poločas díky brance Jakuba Havla, ale domácí Přepeře díky brankám Ladislava Martana a Michaela Ugwu ve druhém poločase skóre otočili a připsali si 3 body. V tomto utkání nastoupily Přepeře v této sestavě: Tkachenko - Novotný, Tvaroha, Nesvadba, Janošík, Martan, Pavlata, Bulíř, Novák, Angelozzi, Ugwu. Náhradníci: Habr, Peremene, Ejoor, Okirikpo, Vyčítal, Pejčič, Čech.

Tuto středu 3. května dohrávali Přepeře mistrovské utkání 20.kola na hřišti SK Zápy a domácím nakonec podlehli po výsledku 4:1 (1:0). Jedinou branku hostů vstřelil v 59.minutě střídající Daniel Novák. V Zápech nastoupily Přepeře v této sestavě: Tkachenko - Novotný, Tvaroha, Nesvadba, Janošík, Martan, Pavlata, Pejčič, Okirikpo, Vyčítal, Ugwu. Náhradníci: Habr, Bulíř, Peremene, Ejoor, Novák, Čech.

Poslední vzájemné utkání v rámci aktuální sezóny 2022/2023 sehráli oba týmy v sobotu 8. října 2022 na hřišti FK Přepeře a tento duel skončil těsným vítězstvím Sklářů po výsledku 0:1, když jedinou branku žluto-modrých vstřelil v 54.minutě Honza Rezek.