Přípravné utkání: Teplice - Vlašim 3:2 (1:1)

Teplický tým odehrál první přípravný duel, ve kterém v Dubí - Pozorce přivítal Vlašim. Před několika stovkami diváků se představili jak nově příchozí do týmu, tak hráči na testech.

Už ve třetí minutě rozvlnil síť po srbské spolupráci Mićević po centru Krsmanoviće, jenže rozhodčí signalizoval ofsajd. O dvě minut později pořádně protáhl střelou z dálky hostujícího brankáře Gning. Další šance si připsal ještě v první desetiminutovce Yasser a Mićević. Ve 24. minutě našel přízemní přihrávkou Gning Yassera, jehož pokus orazítkoval břevno.

První příležitost Vlašimi přišla v 25. minutě, kdy se však dobře vrátil Knapík a zblokoval její pokus. Po půlhodině hry šel do zbytečného skluzu ve vápně Mićević a z následné penalty se dostali hosté do vedení. Teplický tým dokázal srovnat o šest minut později, kdy se po pěkné kombinaci prosadil Beránek.

Ve druhém poločase už tolik šancí k vidění nebylo, ale přesto se do velkých příležitostí dostali Pejćić a také Urbanec, jehož střela z dálky mířila těsně vedle. Na druhé straně mu sel v 70. minutě dvakrát výborně zakročit Němeček. Málo vídaný moment při přípravných střetnutích byl k vidění v 80. minutě, kdy útočník Vlašimi udeřil do obličeje Štěpána Chaloupka a hosté tak dohrávali závěr o deseti. Ale i v oslabení dokázali skórovat, když v 83. minutě po pěkné kombinaci udeřil Tavares. Hned vzápětí však dokázal srovnat po nahrávce Radosty Urbanec. V nastavení navíc skóroval i Vachoušek, takže Teplice nakonec zvítězily 3:2.

Teplice - Vlašim 3:2 (1:1)
Branka Teplic:
39. Beránek, 89. Urbanec, 90. Vachoušek.
Sestava Teplic:
1. poločas:
Mucha - Knapík, Mareček, Mičević - Bílek, Křišťan, Beránek, Krsmanović - Bzura - Yasser, Gning.
2. poločas: Němeček - Hora, Chaloupek, Tsykalo - Radosta, Jukl, Havelka, Pejćić - Urbanec - Vachoušek, Trnovec.