Obrázek článku

Přípravné utkání: Teplice - Varnsdorf 4:0 (2:0)

​Teplický tým zvládl v tropickém počasí skvěle závěrečný přípravný zápas před startem FORTUNA:LIGY, když nad druholigovým Varnsdorfem na domácí půdě bez problémů zvítězil.

Gólový účet zápasu otevřel už ve druhé minutě Daniel Fila, když využil pressingu Adu Gninga, který vypíchl míč brankáři a Fila už měl lehkou úlohu. Následně měli další příležitosti Trubač nebo Mareček, ale neprosadili se. Až ve 23. minutě přidal další gól Gning, jenž vyžil výborného vysunutí od Urbance.

Po změně stran přidal teplický tým třetí branku po krásné kombinaci, Knapík poslal po ťukesu za obranu Jukla, který sice adresoval přihrávku Urbancovi na paty, ale ten se rychle zorientoval a poslal míč do horního rohu branky. Varnsdorf měl první velkou příležitost až v 72. minutě, kdy se však vytáhl Tomáš Grigar se skvělým zákrokem a míč mířící do šibenice vytáhl konečky prstů na roh. V samotném závěru přidal ještě čtvrtou branku po další pěkné kombinaci Vachoušek, zápas tak skončil 4:0.

Teplice - Varnsdorf 4:0 (2:0)