V neděli v Dubí hostí B-tým Sokol Brozany

V neděli 13. srpna hostí B-tým Sklářů na hřišti v Dubí - Pozorce tým SK SOKOL BROZANY. Po odloženém utkání 1.kola v Chlumci nad Cidlinou tak vstoupí tepličtí tímto duelem 2.kola do nového soutěžního ročníku FORTUNA ČESKÉ FOTBALOVÉ LIGY 2023/2024.

Fotbalový klub SK Sokol Brozany skončil v uplynulém soutěžním ročníku hodně vysoko, na vynikajícím 3.místě se ziskem 54 bodů s bilancí 17 výher, 3 remízy a 10 porážek při celkovém skóre 43:30.

Tým trenérů Jiřího Němce, Petra Vrabce a Romana Potočného vstoupil do nového ročníku FORTUNA ČFL vítězstvím na domácím hřišti, když minulou neděli porazil nováčka soutěže tým FK Arsenal Česká Lípa 2:1 po poločase 1:1. Za Brozany vyrovnával na 1:1 v 8.minutě utkání Chukwudi Chukwuma a v 74.minutě rozhodl o vítězství domácích brankou z pokutového kopu Marek Strada po faulu na Dominika Šupa.

Brozany nastoupily proti České Lípě v následující sestavě: Marek Kouba - Jáchym Bechyně, Vojtěch Zárybnický, Tomáš Bubeníček, David Schettl, Soune Daniel Soungole, Dominik Šup, Marek Krátký (K), Petr Tichý a Marek Strada. Z pozici střídajících hráčů do utkání zasáhli Vít Novotný, Dominik Koča a Michal Krunert. Na lavici byli připraveni Patrik Dombrovskij, David Čada a Petr Matoušek.

Vzájemná bilance obou soupeřů z minulého soutěžního ročníku FORTUNA ČESKÉ FOTBALOVÉ LIGY je vyrovnaná. V 1.kole v neděli 7.8.2022 zvítězily Brozany na hřišti 1.FC Dubí po výsledku 1:2 (1:2). Tepličtí se nejdříve v 16.minutě dostali do vedení po brance Vicu Bulmagy a hosté skóre otočili díky dvěma brankám Martina Jindráčka. V 16.kole v neděli 5.3.2023 na hřišti v Brozanech zvítězili Teplice po výsledku 0:1 (0:1). Jedinou a vítěznou branku Teplic v tomto utkání vstřelil ve 20.minutě po přihrávce Mohameda Yassera záložník Marek Beránek.

Nedělní duel mezi rezervou FK Teplice a Sokolem Brozany bude řídit dvaačtyřicetiletý rozhodčí Lubomír Řeháček s asistenty Vítem Šťastným a Martinem Bahníkem. Delegátem utkání je dvaapadesátiletý Milan Košťál z Ústí nad Labem, bývalý zkušený fotbalový a futsalový rozhodčí.