Obrázek článku

Přípravné utkání: Kecskeméti TE - FK Teplice 0:0

Teplický tým vyzval v prvním zápase na soustředění v Turecku maďarský celek Kecskeméti TE, který pobývá v nedalekém Beleku, kde se také utkání v Pappilon sport center hrálo.

Tepličtí vlétli do zápasu výborně, když už ve 2. minutě zahrozil po rohovém kopu Jan Knapík, jehož hlavičku brankář s problémy vytáhl na další roh. O pál minutě později to zkoušel z dálky Trubač, ale jeho střela byl tečována mimo tři tyče. Maďarský soupeř poprvé zahrozil ve 27. minutě, ale obrana míč odkopla do bezpečí. Ve 33. a ve 42. minutě tepličtí hráči nepálili přesně.

Po změně stran poprvé zahrozil střídající Yasser po čtyřech minutách, ovšem střela s tečí skončila jen v náručí brankáře. Poté to zkusil také jeho kolega z útoku Roman Čerepkai, jehož střela už maďarského brankáře přeci jen víc protáhla. Při další šanci Yassera pak egyptský útočník nedokázal propálit změť těl a míč se dostal jen k brankáři. Zápas tak nakonec skončil bezbrankovou remízou 0:0.

Kecskeméti TE - FK Teplice 0:0