Teplice B - Kladno B 1:0 (0:0)

V duelu dvou rezerv prvoligových týmů se dnes radovali hráči teplické juniorky, kteří porazili soupeře z Kladna 1:0 brankou Jana Peterky.

Utkání bylo velmi bojovné, což bylo zapříčiněno hlavně stavem hrací plochy. V prvním poločase fanoušci mnoho fotbalové krásy naviděli. Pavlíček po sklepnutí od Elsamniho pálil jen do brankáře a střely z dálky v podání Karrmann také lapil hostující brankář Pejša.

Po změně stran nejprve trefil Beran po rohu břevna a skóre se tak měnilo až v 74.minutě, když špičkou kopačky uklidil míč po brankářem do sítě Peterka. Ten samý hráč mohl zvýšit na 2:0 deset minut před koncem, jenže osamocen překopl branku.

V nastavení se ještě domácí řítili ve čtyřech na brankáře, jenže Rosocha tuto příležitost trestuhodně zahodil, a tak se skóre již neměnilo.