Teplice B - Sokolov B 4:1 (1:0)

V prvním kole nového ročníku Divize B přívitala teplická juniorka v domácím prostředí v Dubí-Pozorce B mužstvo Sokolova. V utkání svěřenci trenéra Přerosta vyhráli 4:1.

Skóre otevřel dorážkou z metru do prázdné branky Melunovič. Druhý gól byl opravdu nádherný, když Gašparík dostal míč na dvaceti metrech u vlastní branky, přesprintoval celé hřiště a z hranice šestnáctky nahrál volnému Smejkalovi, který skóroval.

Parádní střídání se povedlo domácímu kouči v 74.minutě. To nastoupil Ivan Šollar a během tří minut zvýšil již na 4:0. Sokolovští pouze v 81.minutě snížili a zmírnili tak debakl.

27.Melunovič, 48.Smejkal, 75. a 77.Šollar.
Sestava Teplic B: Slavík - Struha, Beran, Jablonský, Dolejška - Hašek, Karrmann, Tesařík, Gašparík (81.Pícha) - Smejkal (86.Valenta), Melunovič (74.Šollar).