Teplice B - Chomutov 1:1 (1:0)

Divizní juniorka dnes remizovala s Chomutovem 1:1, když hosté srovnali až v devadesáté minutě z vymyšleného pokutového kopu.

Svěřenci Lukáše Přerosta do zápasu vstoupili výborně, už v 6.minutě srazil Jamrich centr Karrmanna do vlastní sítě a bylo to 1:0. A tím nemusel gólový účet končit, jenže Elsamni na dvakrát ztroskotal a Melunovič dorážel míč z ofsajdu.

Po změně stran i nadále drželi míč na svých kopačkách domácí. A do dalších šancí se dostával znovu hlavně Elsamni. Nejprve ovšem jeho střelu vytečovala obrana, po centru Karrmanna poté pálil těsně mimo a další střelu levačkou zpacifikoval brankář.

Důležitý moment přišel v 82.minutě, kdy byl ve vápně jasně faulován Karrmann, ale rozhodčí místo pokutového kopu ocenil pád mladého záložníka žlutou kartou, a protože to byla již druhá, tak musel po sprchy. I v deseti mohli žlutomodří rozhodnout, avšak Dolejška míč do branky hlavou nedostal.

Další zářez si rozhodčí schoval na nastavený čas, k údivu všech přítomných odpískal pokutový kop, když metr kolem chomutovského hráče nestál v tu chvíli ani jediný hráč, což následně po utkání potvrdil i videozáznam. Z penalty srovnal na konečných 1:1 Zaťko.

"Odehráli jsme povedený zápas, můžeme litovat jen nevyužitých šancí, kterých bylo hodně. Kvůli tomu byl zápas pořád otevřený a to co rozhodčí předvedl v závěru, to byl prostě výsměch fotbalu...," těžko hledal po zápase slova Lukáš Přerost.