Teplice B - Admira Praha 3:0

Poměrně suverénně si dnes poradila divizní juniorka s Admirou Praha. Celek z hlavního města porazila 3:0, když se dvakrát prosadil stoper Jablonský a jednou Šollar.

Už v 8.minutě hlavičkoval do tyče Jablonský, bylo to však pouze jeho zastřelování. Hned po něm číhal na Peterkův centr na přední tyči Karrman, ale nezamířil přesně. Jablonský se prosadil po 27 minutách hry, kdy se k němu odrazil míč po rohovém kopu a on ho bezpečně uklidil do sítě. Zvýšit mohli Šollar s Elsamnim, jenže oba zakončovali nedůrazně.

V druhé půli začal další šanci Osama Elsamni, ale po kličce brankáři vyslal míč mimo branku. Další skvělý okamžik ukázal Jablonský v 54.minutě, prokličkoval půlku hřiště, naservíroval míč Šollarovi, avšak ani on nezakončil přesně. Přeci jen skórovat se Ivanu Šollarovi podařilo v 66.minutě, když ho do úniku vyslal Karrmann a blonďatý útočník nedal kličkou brankáři šanci.

Poté musel několik skvělých zákroků vytáhnout domácí Martin Slavík, aby radost mohla propuknout znovu u žlutomodrých. To když dvě minuty před koncem lízl přímý kop Šollara Jablonský a završil skóre na 3:0.

Teplice B - Admira Praha 3:0 (1:0)