Nový Bor - Teplice B 1:5 (0:0)

Po bezbrankovém poločase v druhé půli naše juniorka naprosto ovládla zápas v Novém Boru a připsala si tak již třetí výhru v jarní části soutěže.

Žlutomodří mladíci sice začali náporem, ale v 10.minutě je musel zachraňovat brankář Špicar, který vytěsnil pohotovým zákrokem střelu domácích na tyč. Po čtvrthodině hry zkoušel štěstí z přímého kopu Tesařík, ale novoborský brankář zvládl míč vyboxovat.

Poté musel ještě dvakrát kvalitním zákrokem podržet svůj tým Michal Špicar, a když se neujali ani střely Breiteho a Mareše na druhé straně, šlo se do kabin za bezbrankového stavu.

Ten však nevydržel dlouho, už ve 49.minutě poslal Mareš do vápna přízemní přihrávku, Hesek ji pustil na Šamuna a ten bezpečně míč uklidil k tyči - 0:1. Sám Hesek se pokusil vystřelit o pět minut později, tvrdý projektyl musel brankář vyboxovat.

Ve 63.minutě napřáhl z dálky Radim Breite a míč zapadl přímo do pravé šibenice, nádhernou střelou zvýšil na 2:0. Hned po rozehrání se naši znovu rychle zmocnili míče a Andrej Hesek dorážkou skóroval.

Nový Bor poté snížil, když se z úhlu prosadil Moravec, Závěr zápasu ale patřil znovu našim hráčům, v 85.minutě se prosadil z přímého kopu Dušan Tesařík a dvě minuty nato našel Mareš před prázdnou brankou Heseka, který upravil na konečných 1:5.

"První půli jsme podali velmi špatný výkon, protože jsme hráli profesorský fotbal. Hráli jsme bez pohybu, netlačili se do zakončení a soupeř zahrozil z několika brejků, kdy nás podržel brankář Špicar. V kabině jsme si k tomu něco řekli a druhou půli byl výkon daleko lepší, výsledkem bylo pět gólů," mohl být po zápase spokojený trenér Lukáš Přerost.

71.Moravec - 64. a 87.Hesek, 49.Šamun, 63.Breite, 85.Tesařík.
Sestava Teplic: Špicar - Košler (88.Struha), Pimpara, Beran, Bartoš - Šamun (87.Syroťuk), Breite, Tesařík, Rosocha (57.Šollar) - Hesek, Mareš.