Most B - Teplice B 1:1 (0:1)

Na prosluněný Letní stadion v Mostě se mohli diváci přijít podívat na krajské derby dvou béček. Juniorka domácího Baníku byla před tímto zápasem na 10.místě tabulky divize B, ta teplická o mnoho lépe, na místě čtvrtém.

Podle toho také vypadal úvod utkání. V šesté minutě Breite vyslal krásnou střelu, kterou Hykl vytáhl na roh, jenž výborně kopl Hašek a pro Pimparu nebyl problém míč zavěsit hlavou do branky - 0:1.

Další příležitosti na sebe nenechaly dlouho čekat, po přihrávce Elsamniho pálil technicky Tesařík, ale Hykl vytáhl parádní zákrok. Udeřit mohl znovu po rohovém kopu Smíšek, avšak jeho hlavička na první tyči o kousek minula branku. Elsamni také neměl daleko ke skórování a to v 36.minutě, kdy protáhl střelou z úhlu domácího brankáře.

Poté se ovšem domácí osmělili a v závěru poločasu se musel dvakrát vyznamenat Martin Slavík. Díky kterému se šlo do kabin za stavu 1:0 pro hosty.

Úvod druhé půle dlouho nenabídl žádnou šanci, až po hodině hry Beran hlavičkoval po rohu doprostřed branky. Dvě minuty po něm se za Hyklem znovu rozvlnila síť, Rosocha však po sklepnutí od Elsamniho hlavičkoval z ofsajdové pozice, čehož si pomezní všiml.

Na druhé straně v 73.minutě znovu čaroval Martin Slavík, který vytáhl střelu směřující do šibenice. Krátký byl bohužel o tři minuty později na táhlou střelu Hrechishky, který srovnal.

Za brankářem Teplic dokonce ještě chvilku před koncem zazvonila tyč po zmatcích ve vápně, ale i přesto si svěřenci Lukáše Přerosta odvážejí z Mostu bod.

76.Hrechishka - 6.Pimpara.
Sestava Teplic B: Slavík - Košler, Pimpara, Beran, Bartoš - Hašek, Breite, Tesařík - Elsamni (81.Šollar) - Smíšek (88.Mulenovič), Rosocha.