Český Brod - Teplice 4:0 (4:0)

B mužstvo dnes prohrálo v Českém Brodě 4:0. Porážka byl způsobena hlavně dvěma věcmi, neuhlídáním standartních situací a tristním výkonem rozhodčího Váni, který si podobně vedl již v podzimním duelu juniorky v Děčíně.

Rozhodčí od prvních minut pomáhal domácím a vše vyvrcholilo faulem Bartoše, který proběhl metr před šestnáctkou, přesto rozhodčí odpískal penaltu, po které se Český Brod dostal do vedení. O čtyři minuty později to bylo již 2:0, když nebyl odmáván jasný ofsajd.

Následovali ještě dvě rychlé branky, nejprve po přímém kopu a poté také po rohovém a utkání se dohrávalo téměř již jen z povinnosti. Naši hráči se však nevzdali a velké příležitosti měli v druhé půli především Bartoš a Šollar. Arbitr Váňa korunoval svůj výkon tím, že utkání ukončil o pět minut dříve, protože při začátku zápasu v 17:00, bylo již v 18:40 dohráno a to včetně nastavení!

"Zápas hodnotím ze dvou stránek. Jedna věc je, že jsme se na něco celý týden připravovali. Věděli jsme, že soupeř je nebezpečný ze standartních situací, paradoxně jsme všechny branky dostali právě z nich. Chyběl nám důraz a agresivita, ale vytknout to hráčům nemůžu, protože sebemenší náš kontakt se soupeřem byl posouzen jako faul. Naprosto se nám rozpadla středová řada, kdy byl po hrubém zákroku soupeře zraněn Breite a odstoupit musel pro poranění zad i Tesařík. Musím se vyjádři i k výkonu rozhodčí, jednalo se pouze o výsměch fotbalu. Je mi líto mladých kluků, kteří přišli z dorostu do dospělých a rozhodčí si z nich dělá jen srandu," netlumil po zápase roztrpčení trenér Lukáš Přerost.

Sestava Teplic: Špicar - Bartoš, Pimpara, Beran, Košler - Šamun, Breite (23.Pícha), Tesařík (31.Struha), Šollar - Smíšek (79.Rosocha), Melunovič.