Juniorka ztratila vedení v Jablonci

Teplická juniorka dnes nastoupila na půdě Jablonce, v utkání sice dlouho vedla 2:1, ale dvěma slepenými brankami ve druhém poločase otočili domácí skóre a zvítězili 3:2.

V zápase šel první do vedení Jablonec, z hranice šestnáctky se trefil Jakub Kuhn. Žlutomodří brzy vyrovnali, trefil se Výborný a dvě minuty nato se prosadil z penalty také Batryn a Teplice vedly. Po změně stran mohl navýšit vedení Procházka, jenže trefil pouze tyč. Domácí pak byli přesnější, Nesládek srovnal. O další tři minuty později stáhl ve vápně Rozkovce Kodeš a následné penalty Novák rozhodl.