Teplice B - Chodov 3:0 (2:0)

Teplice B - Chodov 3:0 (2:0) Divizní juniorka dnes s přehledem porazila Chodov 3:0 po brankách Pimpary. Tesaříka a Šamuna.

Již ve 4.minutě utkání hlavičkoval po rohovém kopu do tyče Smejkal. Ve 13.minutě hlavičkoval tentokrát Pimpara, který proměnil Tesaříkův centr 1:0.

Žlutomodří na hřišti jasně kralovali, Breite pálil v 21.minutě z half-voleje těsně nad. O deset minut později si naběhl na Bartošův centr Tesařík a ve svém druhém soutěžním zápase po návratu do Teplic vstřelil druhou branku.

Po hodině hry zahrozil tečovanou střelou Ljevakovič. O sedm minut později překonal s pomocí obránce hostujícího brankáře věkem stále ještě dorostenec Marcel Šamun.

Zvýšit mohl krátce před koncem Breite, ale tváří v tvář gólmanovi přestřelil. Tepličtí si tedy v poklidu připsali další tři body díky skvělé ofenzivě, avšak velmi jistě se jevila také obranná čtveřice ve složení Hašek, Pimpara, Beran a Bartoš.

"Jsem rád, že se zápas vůbec konal, protože v týdnu to s terénem vypadalo špatně. I dnes byl velmi těžký, což trošku bránilo kombinační hře. Celý zápas jsme měli převahu, kluci odehráli velmi dobré utkání," zhodnotil zápas trenér Lukáš Přerost.