Juniorka potrápila áčko Bohemians 1905

K dalšímu přátelskému klání si dnes do Prahy odskočila naše divizní juniorka, soupeřem jí byl druholigový tým Bohemians 1905, který mladíci především v první půli značně potrápili.

"Sehráli jsme zápas s velmi kvalitním soupeřem, který bojuje o postup do první ligy. Dobře jsme odehráli především první poločas, ve kterém jsme soupeře pustili do minima šancí. Sami jsme měli v útoku náznaky, které jsme však nedotáhli do konce. Celkově byla první půle hlavně o bojovnosti, hrálo se především ve středu hřiště. Po změně stran hru ovlivnil nešťastný gól, jenž jsme rychle inkasovali, když střelu zpoza vápna srazil do protipohybu brankáře Špicara náš obránce. Jak nám ubývaly síly, začala být znát kvalita soupeře, po chybě obrany jsme inkasovali na 2:0. Následně jsme měli tři velké šanci, nejprve unikl za obranu Elsamni, poté střílel těsně vedle Vaščák a po rohu se mohl prosadit také Beran, ale místo toho dal soupeř z brejku a následného rohu na 3:0. V závěru ještě snížil po rohovém kopu Beran. Celkově jsme však utkání odehráli dobře, soupeřem nám byl velmi zkušený a kvalitní tým, což přineslo důležité zkušenosti našim mladým hráčům," popsal zápas trenér Lukáš Přerost.

Bohemians 1905 - Teplice B 3:1 (0:0)