Juniorka zahájila zimní turnaj remízou

Bod za remízu 2:2 s béčkem Mladé Boleslavi si připsala juniorka na úvod zimního turnaje Dekorace Cup 2009, jenž se hraje na umělé trávě Slavoje Vyšehrad.

Naši hráči se dostali do vedení, když se po rohovém kopu prosadil Beran, druhou branku přidal po pěkné kombinaci Jindráček. Do poločasu však soupeř snížil a v druhé půli vyrovnal.

"Bylo to oboustranně velmi dobré utkání. V prvním poločase jsme měli převahu my, v druhém zase soupeř, takže remíza je zasloužená. Na to že obě mužstva mají již po sezóně, tak utkání mělo svou kvalitu," zhodnotil zápas trenér Lukáš Přerost.

Teplice B - Mladá Boleslav B 2:2 (2:1)