S Chomutovem se juniorce nedařilo

Ani přes posílení z kádru A mužstva se dnes juniorce s Chomutovem nepodařilo bodovat a na domácím hřišti v Dubí mu podlehla 1:3.

Utkání přitom pro mladíky nezačalo špatně, již ve třetí minutě vyslal Vieira dalekonosnou střelu jen těsně kolem pravé tyče. Po dvaceti minutách hry hlavičkoval Jindráček po centru Syroťuka doprostřed branky, ale o minutu později se ve vápně dobře zorientoval Smola a střelou k levé tyči otevřel skóre. Následovali ještě dva závary ve vápně hostí, které však žlutomodří nedotáhli do konce, a tak přišel trest.

Deset minut před poločasem se k Rusetskému dostal odražený míč a zahraniční posila Chomutova překonala brankáře Daňka. Těsně před odchodem do kabin ten samý hráč po rohovém kopu dokonce otočil skóre.

Srovnat mohl krátce po změně stran Ivan Šollar, jeho střela zpoza vápna však jen orazítkovala tyč. Z následného rohu byla před brankou Radka Zaťka velká mela, která vyústila v další dvě šanci domácích, jenž je bohužel nezužitkovali.

V 64.minutě doplatila juniorka znovu na standartní situaci, na přímý kop si vyskočil hostující Eiselt a zvýšil na 1:3.

Inkasovaná branka dostala naše hráče do křeče, ze které se nemohli dostat. Soupeř kouskoval hru a zkušeně uhlídal vítězství, díky kterému se dostal do čela divize B.

"Byl to vyrovnaný zápas s těžkým zkušeným soupeřem, celou dobu jsme se připravovali na to, že má Chomutov výborné standartní situace, paradoxně jsme právě po nich inkasovali, takže jsem velice nespokojený. První půle byla vyrovnaná, za stavu 1:0 jsme měli ještě dva nebo tři závary, které jsme nedotáhli do konce. V druhé půli to byla spíše křeč, soupeř dobře takticky dohrával utkání, po třetí brance si už uhlídal vedení. Nejsem spokojený s předvedeným výkonem, někřeří hráči dřeli, makali, ale byli tam rezervy. Nepodali jsme výkon, který měl rozhodnout o první místě v tabulce," zhodnotil trenér Lukáš Přerost.

Teplice B - Chomutov 1:3 (0:2)