Teplice B - Český Brod 3:1 (1:1)

Juniorka si po prohře s Chomutovem vylepšila náladu s Českým Brodem, který v domácím prostředí porazila 3:1.

"Z naší strany to bylo velmi kvalitní utkání, měli jsme územní převahu, snažili jsme se držet míč na zemi, kombinovat. Roztahovali jsme hru do křídel a posílali kolmé přihrávky za obranu. Ve 24.minutě kopl Jindráček výborně rohový kop a soupeř si dal vlastní branku. V těchto chvílích jsme měli velký tlak. Soupeř spoléhal na dobrou obranou, snažil se hrozit z brejků a ze standartních situací. Do kabiny se mu povedlo také vyrovnat. V 2.půli jsem vyslal Šollara na hrot a zatáhl Jindráčka do zálohy, abych posílil útok. Druhý poločas jsme odehráli velmi dobře, měli jsme trvalý tlak a ještě další 3-4 šance jsme nedali. S výkonem jsem spokejný, musím kluky pochválit," zhodnotil zápas trenér Lukáš Přerost.

Branky: 24.vl.Mrázek, 54.Jindráček, 72.Hanzlík - 42.Kopecký

ŽK: Kopecký - Kopecký, Margolius.

Sestava Teplic: Slavík - Kopřiva, Pimpara, Beran, Merzič - Syroťuk, Kopecký (51.Šollar), Breite, Hanzlík - Jindráček (89.Vieira), Smola (90.Košler)