Juniorka těsně podlehla Ústí

Juniorka v dnešním přátelském zápase prohrála s druholigovým Ústím nad Labem a to i přesto, že vstřelila čtyři branky. Naneštěstí dvě byly vlastní, a tak podlehla 2:3.

Skóre otevřel po vlažném úvodu v 25.minutě Pilík, který využil vysunutí od France. Po půlhodině hry předvedli hezkou akci na jeden dotek Rudnytskyy a Pilík, prvně jmenovaný ji však zakončil těsně vedle. Ještě před poločasem se hezkou střelou prezentoval Breita, Radek Porcal ji ale mohl zkontrolovat pouze pohledem, jelikož mířila mimo branku.

Krátce po změně stran vypálil po rohovém kopu změtí těl Ivan Šollar, míč se zatřepotal v síti a bylo srovnáno. Ne však na dlouho, chybu udělal stoper Svoboda, Veverka vypálil mimo dosah brankáře Špicara a Pimpara balon ve snaze zabránit gólu srazil do branky - 1:2.

V 72.minutě vyhrál vzdušný souboj s Dvořákem Smola, míče se zmocnil Šollar, který vysunul Vieiru, ten nedal Porcalovi šanci a znovu srovnal. Avšak aby nešťastných okamžiků nebylo málo sedm minut před koncem si Beran srazil centr Benčíka do vlastní sítě a završil skóre na 3:2 pro Ústí nad Labem.

Teplice B - Ústí nad Labem 2:3 (0:1)
Branky: 47.Šollar, 72.Vieira - 24.Pilík, 49.Pimpara vlastní, 83.Beran vlastní.
ŽK: Porcal, Karlík (oba Ústí).