Chodov - Teplice B 1:1

Naše juniorka dnes ve svém druhém utkání divize B remizovala na hřišti Chodova 1:1. Téměř po celý zápas měla územní převahu, kterou korunoval brankou v 53.minutě Vondrášek, avšak soupeř ze závěrečného náporu vyrovnal minutu před koncem na 1:1.

"V první půli jsme měli převahu, několik šancí jsme špatně vyřešili. Pimpara hlavičkoval po rohu mimo, Smola trefil po centru zprava břevno a Breite na malém vápně vůbec netrefil míč. Soupeř spoléhal pouze centrované míče na vysoké útočníky. Po změně stran jsme pokračovali v aktivní hře, po deseti minutách jsme se konečně prosadili, když Vondrášek nadvakrát proměnil sólový únik. Vedení mohli navýšit Smola, Jindráček a Sokič, ale znovu šance řešili špatně. V poslední čtvrt hodině nás soupeř zatlačil, hrozil ze standartek a v poslední minutě vyrovnal po dlouhém autu do vápna. O vítězství jsme se připravili sami špatným proměňováním šancí," zhodnotil utkání trenér Lukáš Přerost:

Chodov - Teplice B 1:1 (0:0)