Teplice - Loko Vltavín 3:0 (1:0)

K poslednímu přátelskému zápasu si tepličtí pozvali na Stínadla Loko Vltavín. Trenéři pro tento zápas nemohli počítat s Francim Litsingi, který si plnil reprezentační povinnosti, a rozhodli se pošetřit také bosenského kanonýr Aidina Mahmutoviče.

Žlutomodří poprvé zahrozili v 11. minutě, Salami přehodil hostujícího brankáře, jenže Vůch nedokázal ve skluzu míč dopravit do sítě. Na první branku se tak nakonec čekalo až do čtyřicáté minuty, kdy se trefil Egon Vůch, jeho centr ze strany si srazil jeden z hostující hráčů do vlastní sítě.

Hned po změně stran vyslal nádhernou střelu Krob, brankář hostí měl plné ruce práce, aby ji vyrazil alespoň na roh. Domácí svého soupeře zatlačili na vlastní polovinu, jenže ne a ne přidat další branky. Vůch šel sám na branku, jenže pokus o lob se mu nepodařil. V podobné pozici si stejně špatně počínal i o chvilku později Chukwuma. Skóre tak navýšil až v 73. minutě Ivo Táborský. A rychle to bylo i 3:0, Chukwuma si vyměnil míč s Vůchem a přehodil brankáře. Teplice tak zakončily přípravu výhrou 3:0 nad třetiligovým Vltavínem.

Teplice - Vltavín 3:0 (1:0)
40. Vůch, 73. Táborský, 75. Chukwuma.
Sestava Teplic: Grigar - Vondrášek, Hošek (51. Lüftner), Jablonský, Krob - Ljevakovič (46. Táborský), Matula (70. Takács) - Vůch, Jirásek (73. Richter), Nivaldo (46. Krátký) - Salami (46. Chukwuma).