Teplice - Hradec Králové 0:2 (0:2)

Tepličtí nastoupili do zápasu proti Hradci Králové s jednou změnou v sestavě, vykartovaného Milana Matulu nahradil Michael Lüftner. Žlutomodří v důležitém zápase podlehli Hradci 0:2 a hodně si zkomplikovali cestu za záchranou v soutěži.

Ti se ještě ani nestačili usadit na svých místech a domácí hráči už prohrávali, Šisler napřáhl na rohu vápna a míč zapadl přesně do šibenice zkoprnělého Grigara. Po čtvrthodině hry bylo navíc ještě hůř, po nedorozumění ve středu obrany totiž utekl Petr Schwarz, svůj únik zakončil sice nepřesnou a nedůraznou střelou, jenže ta místo mimo hřiště skončila po odrazu od drnu v síti. Pak už se hosté v podstatě do poločasu nedostali do žádné šance. Žlutomodří sice šance měly, ale nedařilo se jim žádnou proměnit. Dobrý přímý kop Litsingiho vyrazil Lindr, Vachoušek dvakrát pálil nad a nepodařilo se zužitkovat ani střílený centr Janiče.

V úvodu druhé půle se hosté téměř nedostávali na útočnou polovinu, jenže zakončení Teplic se pomalu a jistě měnilo v křeč. Únik Mahmutoviče ze strany zlikvidoval Lindr, z otočky pak pálil Mahmutovič mimo. Po hodině hry o sobě znovu dal vědět také Hradec, když střídající Uškovič na přední tyči mířil jen těsně vedle. Poté znovu svěřenci Zdeňka Ščasného uzamkli Votroky na jejich polovině, ale šlo jen o zoufalé dobývání dobře bránících hostů. Domácí nevyužili ani přímého kopu z dobré pozice, ten vyslal Litsingi jen do náruče brankáře. Střídající Kerič vyslal pěknou střelu skrz houštinu těl, ale i s ní si Lindr poradil, tepličtí tak Hradci podlehli 0:2.