Tipsport liga: Slavia Praha - Teplice 0:2 (0:1)

V posledním zápase skupinové části Tipsport ligy se střetly Teplice s pražskou Slavií. Tepličtí do Prahy nemohli vzít nejčerstvější posilu Francise Litsingiho, jelikož toho trápí nachlazení.

Žlutomodří proti Slavii předvedli nejlepší výkon v zimní přípravě a jejich výhra mohla být mnohem větší než 2:0, kterou zařídili Mahmutovič s Keričem.

Už ve druhé minutě protáhl Rakovana z dálky Vachoušek, pak měl sice ojedinělou šanci Slavie po uklouznutí Rosy Hůrka, ale už v 10.minutě se měnilo skóre. Vondrášek se dravě dostal do vápna, tam byl faulovaný a Mahmutovič následnou penaltu proměnil. Do poločasu měl ještě velkou šanci Chovanec, ale poslal míč mimo branku.

Po změně stran měl na noze další gól Mahmutovič, obhodil si Nitrianského a šel sám na brankáře, jenže tentokrát Rakovana pouze trefil. Následně Chovanec zkusil proti vybíhajícímu brankáři efektní lob, ale poslal míč nad břevno. V 72.minutě hledal Kerič před brankou Chovance, jeho přihrávku ovšem obrana odkopla. Na druhé straně trefil vzápětí Škoda spojnici břevna a tyče. Definitivní rozhodnutí přišlo dvě minuty před koncem, když Kerič tváří v tvář brankáři poslal míč do sítě.

Slavia Praha - Teplice 0:2 (0:1)
10.Mahmutovič z pen., 88.Kerič.
Sestava Teplic: Grigar - Vondrášek, Kaufman, Rosa, Podaný - Krátký (58.Vůch), Čajič, Jarolím, Chovanec - Mahmutovič (62.Kerič), Vachoušek (74.Ljevakovič).