Teplice - Brno 2:0 (0:0)

Proti Brnu vedl podruhé v ligovém zápase teplický tým do boje jako kapitán Admir Ljevakovič, který převzal pásku po Petru Lukášovi, jenž zůstal na lavičce. Trenér Ščasný nasadil do zápasu stejnou sestavu jako ve vítězném utkání s Libercem.

První velkou šanci zápasu měli hosté, konkrétně Lamine Fall. Ten dokonce překonal i Tomáše Grigara, ale míč odkopl Jakub Podaný. Na druhé straně zahrozil Michael Lüftner, který líznul rohový kop Jarolíma, ale Doležal míč směřující do branky na čáře chytil. Další šanci hostí vyřešili za obranu Teplic sami hráči Zbrojovky, při úniku si totiž zbytečně nahráli do ofsajdu, a tak Škodova branka nemohla platit. Na konci poločasu ještě zahrozil také Aidin Mahmutovič, jenže pálil jen doprostřed branky.

Po změně stran se sám před Grigarem znovu ocitl Fall, tentokrát domácí brankář míč vyboxoval a nic nevzešlo ani z následného závaru. Hned o minutu později vymyslel krásnou kolmici na Jursu Ljevakovič a karvinský odchovanec trefil prudkou ranou boční síť. Stínadla poprvé vybouchla radostí po hodině hry, Mahmutovič s Chovancem unikli do přečíslení dva na jednoho a bosenský kanonýr naservíroval gól na zlatém podnosu pro letní posilu ze Slovenska. Ta zaznamenala svou první branku ve žlutomodrém. O sedm minut později už to bylo o dva góly, Mahmutovič dostal míč za obranu, přehodl vybíhajícího Doležala a mohl se běžet radovat. Zaváhání Tomáše Grigara připravilo horké chvilky teplické obraně v 76.minutě, ale celý závar nakonec Antonín Rosa vyřešil odkopem a čísté konto na straně žlutomodrých zůstalo. Domácím naopak nechyběla chuť přidat další branky a blízko k ní měl například Štěpán Vachoušek, který se akrobaticky položil do centru Chovance. Po výhře 2:0 nad Brnem se tak hráči rozloučili s ligovým děním v roce 2012 třemi body, za které je Stínadla odměnila velký potleskem.