Obrázek článku

Verbířova družina porazila v hokejovém utkání HC Ústí

V rámci slavnostního otevírání lední plochy v OC Olympia se dnes v tomto obchodním centru uskutečnila velká lední show. Té se zúčastnili také zástupci FK Teplice, nejprve v hokejovém utkání proti HC Slovan Ústečtí Lvi a následně také formou autogramiády.

V hokejovém střetnutí za FK Teplice nastoupil sportovní manažer Pavel Verbíř, ředitel pro obchod, marketin a komunikaci Ing.Petr Heidenreich, fyziotereapeut Ondřej Klement a manažer OC Olympia Teplice Tomáš Stárek, proti nim stálo trio prvoligových hokejistů Vladimír Brož, Ondřej Holomek a Robin Kovář.

Od úvodu zápasu, který se hrál na dvakrát sedm minut, byl na umělém ledě k vidění svižný hokej. Fotbalový tým rozhodně nezaostával ba naopak a po poločase vedl 2:1. Po změně stran si jednogólové vedení tepličtí udrželi a zvítězili nakonec 5:4. Dvěma brankami se zaskvěla také fotbalová legenda Pavel Verbíř.

Od 17:30 byla poté na programu autogramiáda hráčů A mužstva Jána Chovance, Petra Dolejše, Marka Krátkého, Tomáše Jursy, Egona Vůcha a také Gepardice Jane a Pavla Verbíře. Všichni se podepisovali takřka až do úplného rozdání kartiček, takový byl o ně zájem.

Celá akce proběhla v návaznosti na dlouhodobou spolupráci OC Olympia a FK Teplice a byla výbornou propagací nedělního zápasu Teplice - Brno, který se na Stínadlech hraje v neděli od 13:30, vstup je zdarma.