Obrázek článku

Juniorka doma na Spartu nestačila

Teplická juniorka dnes přivítala v dohrávce třetího kola na domácí půdě v Dubí - Pozorce pražskou Spartu. Utkání se původně mělo hrát před dvěma týdny, ale kvůli velkému počtu reprezentantů v dresu soupeře se odehrálo až dnes.

V prvním poločase diváci sledovali vyrovnané utkání, nejprve spálil tutovku tváří v tvář brankáři jeden z hostující hráčů, ale vzápětí si stejně počínal na druhé straně také Chukwudi Chukwuma. Hosté se prosadili až krátce před poločasem zásluhou Schicka.

Deset minut po poločase mohli domácí srovnat, Uhlíř vybojoval míč a naservíroval ho do jasné pozice Chukwumovi, jenže nigerijský útočník nedostál své pověsti kanonýra a poslal míč mimo branku. O vyrovnání se tak postaral až v 60. minutě Uhlíř, který míč z velké dálky zakroutil přesně k tyči. Jenže srovnaný stav netrval dlouho, hosté po závaru ve vápně v 66. minutě šli znovu do vedení trefou Špačka. A hned vzápětí to bylo o dvě branky po střele střídajícího Jurdíka. Třináct minut před koncem se navíc prosadil z přímého kopu přímo do šibenice Miskovič, juniorka tak doma se Spartou prohrála 1:4.