Juniorka nadělila Táborsku kanára

Teplická juniorka dnes v prvním utkání nové sezóny excelovala a soupeři z Táborska nadělila, tenisovou terminologií řečeno, kanára.

Kanonádu začal už v páté minutě Chukwudi Chukwuma, který dorazil střelu Laňka. Parádní fotbalový moment si nigerijský útočník schoval na 18. minutu, na vápně vystřihl exkluzivní nůžky, kterými poslal míč přímo do šibenice. O několik minut později už dokonce završil hattrick, když se prosadil po centru z pravé strany. Do poločasu se stihl ještě trefit Laco Takács hlavou po rohovém kopu.

Po změně stran navíc přidal Takács druhou branku a trefil se i střídající Výborný, z čehož resultoval výsledek 6:0 pro domácí.