Obrázek článku

Přátelské utkání: Teplice - Most 3:0 (2:0)

Týden před zápasem na Slavii se teplický tým střetl v Bílině s Baníkem Most. Do sestavy se již vrátil uzdravený Tomáš Vondrášek, chyběl naopak Egon Vůch, jenž se vrátil z reprezentačního soustředění se svalovými problémy.

Tepličtí se v úvodu zápasu dlouho nemohli dostat do šance, až si pomohli standartními situacemi. Nejprve zahrál Chovanec přímý kop přímý kop přesně na hlavu Lukáše, který míč uklidil do sítě. Těsně před přestávkou pak slovenský bek našel rohovým kopem Vachouška a ten zvýšil.

Po změně stran žlutomodří soupeře od první minuty zatlačili, hned ve 47.minutě trefil po centru Podaného Dolejš obránce. Zvýšil až o deset minut později důrazný Jindráček. V 66.minutě se do šance dostal i Mahmutovič, ale jeho obstřel skončil těsně mimo. Další gólovku vychytal bosenskému rychlíkovi brankář Baníku. Do třetice pak Mahmutovič přehlavičkoval branku. Skóre tak již nenarostlo, ale tepličtí si připsali výhru 3:0.

Teplice - Most 3:0 (2:0)