Juniorka v deseti vydolovala bod proti vedoucímu Brnu

Teplická juniorka dnes proti vedoucímu Brnu předvedla možná nejlepší výkon v této sezóně a na domácí půdě vybojovala bod, o který přišla až minutu před koncem. Žlutomodří navíc po prvním poločase prohrávali 0:1 a hráli bez vyloučeného Stibora.

Přitom otevřít skóre mohl v úvodu zápasu několikrát domácí, jenže Stibor, Richter ani Malec ve svých šancích gólu nedosáhli. A když hostující hráč obral o míč Stibora, který ho těsně před vápnem stáhl k zemi, tak následovala červená karta a z následného přímého kopu šli hosté ve 38. minutě do vedení.

Svěřenci Romana Marčoka se však nevzdali a v aktivní hře ani v oslabení nepolevili, odměnou jim bylo snížení z penalty, kterou proměnil Richter a krátce před koncem pak strhl vedení na stranu Teplic Malec. Jenže ani hosté se nechtěli spokojit s porážkou a Sus minutu před koncem vyrovnal.

Teplice U21 - Brno U21 2:2 (0:1)
76. Richter z pen, 87. Malec - 38. Kunc, 89. Sus.
ČK: 35. Stibor.
Sestava Teplic: Lipš - Strada (80. Procházka M.), Heger, Bubeníček, Urma - Schettl (65. Flégl), Batryn (26. Výborný, 80. Horvát), Stibor, Hejda - Malec, Richter D.