Dukla Praha - Teplice 4:0 (2:0)

Tepličtí i ve třetím kole zamířili na půdu soupeře, poprvé po návratu Dukly Praha do nejvyšší soutěže zamířili na stadion na Julisce. Lukáš Přerost musel udělat v sestavě změnu na postu stopera, kde chyběl vykartovaný Antonín Rosa. Toho nahradil mladík David Jablonský. Do zálohy se po vypršení trestu vrátil Admir Ljevakovič, čímž se na pravé křídlo mohl vysunout Aldin Čajič.

Od úvodu zápasu byli domácí hráči aktivnější a hrozili před brankou Tomáše Grigara, v jedenácté minutě ještě jeden z hráčů Dukly nedosáhl na přízemní centr zleva, ale ve 28.minutě se již svěřenci Luboše Kozla prosadili. Pázlerova střela přes obránce skončila v síti. Když ještě čtyři minuty před koncem líznul centr z pravé strany hlavou Přeučil, tak se šlo do kabin za stavu 2:0.

Do druhého poločasu vyběhl místo Čajiče mladý Marek Krátký, tepličtí téměř okamžitě po rozehrání sice vystrašili domácí tvrdou ranou Ljevakoviče, ale z protiútoku se prostředkem obrany dostal do vápna Berger a přesně zakončil - 3:0. Dukla hrozila i nadále, další šanci Bergera zlikvidoval Grigar. Ani dalším skvělým zákrokem však nezlikvidoval teplický brankář čtvrtou branku Dukly. Nejprve sice střelu Kaloudy vyrazil, ale na dorážku už byl krátký.

V poslední destiminutovce sice ještě trefil Melunovič břevno, ale to nestačilo ani na zredukování náskoku domácích, kteří tak zvítězili 4:0. Poděkování patří padesátce věrných fanoušků, kteří žlutomodré podporovali i za nepříznivého stavu.

28.Pázler, 41.Přeučil, 49.Berger, 80.Kalouda.
ŽK: 22.Berger - 70.Ljevakovič, 89.Veverka.
Rozhodčí: Paták - Filípek, Pelikán.
Diváci: 1847.