Juniorka v přestřelce prohrála v Ostravě

Teplická juniorka má za sebou další ligový zápas. Dnes nastoupila v pravé poledne v Ostravě a v divokém utkání nakonec prohrála 3:4.

Do utkání vstoupil lépe Baník po dvou šancích Holzera a Foltyna otevřel skóre v 17. minutě Krmenčík a druhou branku přidal o pět minut později Byrtus. Teplice však rychle snížily, když se prosadil Batryn.

Po změně stran přišlo rychlé vyrovnání, hlavou se po standartce trefil Heger. Po hodině hry šel ovšem znovu do vedení Baník, střídající Nwachukwu skóroval po třinácti minutách na hřišti. Žlutomodří nesložili zbraně a opět vyrovnali, tentokrát se prosadil střídající hráč na druhé straně, Kukačka střelou po zemi překonal domácího brankáře. Bohužel pro svěřence trenérů Marčoka a Tesaříka to však na body nestačilo, protože deset minut před koncem strhl vedení na domácí stranu Půda.

Ostrava U21 - Teplice U21 4:3 (2:1)