Obrázek článku

Teplice Žižkovu podlehly 1:3

V dnešním přátelském zápase tepličtí hráči podlehli Viktorii Žižkov 1:3. Volno pro tento zápas dostali Štěpán Vachoušek, Aidin Mahmutovič a Admir Ljevakovič, v sestavě citelně chyběli.

Žlutomodří vstoupili do utkání lépe, už ve 13.minutě Melunovič napřáhl z dálky, Jindráček míč dorazil do sítě, jenže radost zastavil praporek pomezního rozhodčího. Hned vzápětí to zkoušel z přímého kopu Veverka, ale trefil jen boční síť. Z ojedinělé akce zaúřadovala Viktorka, po špatně odvráceném centru otevřela skóre.

Další pěknou střelu vyslal poté na brankáře Žižkova Melunovič, i tentokrát míč vyrazil. Pražané se pět minut před přestávkou prosadili podruhé, když se do centru zprava položil Kalod. Do pauzy ještě rozvlnil síť Krátký, jenže dorážka po Jindráčkově střele byla znovu z ofsajdu.

Po změně stran se výkon Teplic zlepšil, přišel tlak a také snížení. Čajič naservíroval míč Melunovičovi a ten skóroval. Melunovič mohl i vyrovnat, jenže po Moulisově nahrávce mířil těsně vedle. Podobně si počínal také v pádu Matula. Těsně před koncem při tlaku žlutomodrých se podařilo hráčům Viktorie uniknout do brejku, který zakončili třetí brankou.

Už v neděli se hraje generálka na ligovou soutěž od 16:30 s Roudnicí nad Labem, ještě před ní bude od 13:30 na Stínadlech den otevřených dveří, po utkání navíc následuje autogramiáda kompletního týmu.

Teplice - Viktoria Žižkov 1:3 (0:2)