Juniorka doma prohrála s Třincem

Teplická juniorka posílena o několik hráčů z A mužstva dnes prohrála na domácí půdě s Třincem a nenavázala tak na vítězství ze Znojma z minulého týdnu.

Tepličtí od úvodu první půle udávali tempo hry a odměnou jim byla úvodní branka z pokutového kopu, který vybojoval Salami a následně proměnil Bratanovič. V dalším průběhu poločasu měli hosté problémy především s útočným duem Salami, Bratanovič, ale především nigerijský útočník znovu ne a ne vstřelit branku.

Neproměněné šance pak Třinec potrestal vyrovnáním, když se sedm minut po přestávce prosadil Christu. Vzápětí se musel Lukáč zaskvět proti pěkné střele hostí, která mířila takřka do šibenice jeho branky. Třinec se však přeci jen prasadil i podruhé, míč do sítě dorazil Kyselý a rozhodl tak o výhře Třince v poměru 2:1.