Teplice prohrály s Ploiestí

Žlutomodří dnes na soustředění v Rakousku prohráli s Petrolulem Ploiest 1:3. Tepličtí se dostaly do vedení v první půli po trefě Mahmutoviče ze 17.minuty. Další velkou příležitost měl Mahmutovič o něco později, kdy trefil zpoza vápna dělovkou břevno. Zahrozil také Chovanec z přímého kopu.

Po změně stran ale srovnala Ploiest brankou Grozava. Hned vzápětí se mohlo vrátit vedení na stranu žlutomodrých, ale Jindráček po pěkném centru Veverky mířil hlavou nad.

Petrolulu se podařilo otočit skóre v 70.minutě, když se trefil Younes. O minutu později se navíc prosadil po rohovém kopu Polák Szukala a bylo to 1:3. Tímto výsledkem zápas také skončil.

Petrolul Ploiest - Teplice 3:1 (0:1)
58.Grozav, 70.Younes, 71.Szukala - 17.Mahmutovič.
Sestava Teplic: Grigar - Vondrášek (75.Ježdík), Lukáš (46.Matula), Rosa, Chovanec - Jursa (82.Jablonský), Ljevakovič (55.Moulis) - Dolejš (46.Veverka), Čajič, Vůch (75.Krátký) - Mahmutovič (60.Jindráček).