Juniorka nestačila na posílenou Mladou Boleslav

Teplická juniorka dnes prohrála na půdě Mladé Boleslavi, v jejímž dresu se objevili zkušebí Miller nebo Šultes, poměrem 1:3. Za domácí se dvakrát trefil Mehanovič a jednou Eliáš, za Teplice snížil Flégl. "Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a už v 9. minutě jsme měli gólovou šanci. Domácí zachránil v brance zkušený Miller. V zápětí jsme udělali dvě obrovské chyby, které neskončily gólem jen díky Lukáčovi. Potom se nám dařilo kontrolovat vývoj střetnutí a do poločasu jsme si vytvořili dvě vyložené šance, které vychytal Miller. Tyto momenty nás připravily o bodový zisk. Ve druhém poločase jsme začali špatně, ale po rychlém střídání jsme se zlepšili. Nakonec to ovšem byli domácí hráči, kteří byli efektivnější v zakončení, když potrestali dvakrát naše chyby a jednou si pěknou kombinací na hranici šestnáctkyp řipravili gólové zakončení. My jsme znovu neproměnili dvě gólové situace, brankář Miller byl jednoznačně mužem zápasu. Na naší straně byl velmi aktivní dorostenec Flégl (ročník 1996) a odměnou mu byl vstřelený gól. Znovu se potvrdilo, že hráči z dorostu jsou pro nás přínosem, ale na druhé straně nám chybí v sestavě aspoň dva zkušení hráči, kteří by vnesli do hry rozvahu a kvalitu. Dnes jsme předvedli dva velmi slabé individuální výkony, ale celkově jako tým jsme odehráli lepší utkání než v minulém kole. I přes to nevezeme ani bod," hodnotil zápas trenér Roman Marčok.