Juniorka se rozloučila s podzimem prohrou

Prohrou 1:0 na hřišti Bohemians 1905 se s podzimná částí Juniorské ligy rozloučila teplická juniorka. O výhře rozhodl v 54.minutě domácí Řezníček, který vstřelil jedinou branku utkání.

V hostující brance se objevil teprve šestnáctiletý Radim Švejda, který však několikrát svůj tým podržel. Slabší moment si vybral na konci první půle, kdy zavinil penaltu, jenže vzápětí se zaskvěl jejím zlikvidováním. Na druhé straně zneškodnil penaltu Vůcha také domácí brankář. Žlutomodří měli i další šance na vyrovnání, jenže Urma, Strada ani nikdo jiný střelecké trápení neprotrhl, proto utkání skončilo výsledkem 1:0.

Bohemians U21 - Teplice U21 1:0 (0:0)
54.Řezníček.
Sestava Teplic: Švejda - Strada, Heger, Bubeníček, Hejda (51.Stibor) - Urma, Šístek (58.Kejval) - Malec, Verbíř, Kvída (63.Kulhánek) - Vůch.