Juniorka a dorost se na úvod přípravy střetly s Mladou Boleslaví

Dvojzápas juniorek a nejstarších dorostů Mladé Boleslavi a Teplic se dnes střetli ve městě automobilů. Úspěšnější byla z obou teplických týmů juniorka, která veze z Mladé Boleslavi výhru 3:2. Dorost prohrál 0:3.

Mladá Boleslav U19 - Teplice U19 3:0 (1:0)

Tepličtí mladíci dlouho drželi bezbrankový stav, jenže před poločasem po chybě uprostřed hřiště poprvé inkasovali a domácí po změně stran přidali ještě dvě branky.

Sestava Teplic:
Míka - Mach, Horvát, Vokoun (46.Hrabánek), Chládek - Holenda, Hlaváček, Bílek, Tesařík - Flégl (46.Růžička), Výborný.

Mladá Boleslav U21 - Teplice U21 2:3 (0:2)

Juniorka FK Teplice zahájila přípravu cennou výhrou na hřišti Mladé Boleslavi. Svěřenci Romana Marčoka měli výborný vstup do utkání, když už v deváté minutě otevřel skóre Richter. Druhý gól přidal po rohovém kopu v 31.minutě Bubeníček. Domácí během úvodní čtvrthodiny druhé půle zvládli vyrovnat, ale vzápětí Rollinger krásnou ranou do šibenice strhl vedení na žlutomodrou stranu.