Dorost na Slavii po velkém boji prohrál

Tepličtí dorostenci dnes nastoupili dopoledne na půdě pražské Slavie. Žlutomodří dlouho sahali na půdě favorita alespoň po remíze, jenže brankou čtvrthodiny před koncem nakonec sešívání urvali vítězství v poměru 2:1.

Svěřenci Dušana Tesaříka v Edenu na umělé trávě prohrávali od šesté minuty, kdy se trefil Sodoma. Poté se tepličtí osmělili a čím dál tím víc ohrožovali branku domácích, nakonec přišlo také vyrovnání, když se trefil ve 33.minutě Flégl. Hned o dvě minuty později se nešťastně srazili hlavami právě Flégl a Milan Procházka. Prvně jmenovaný musel kvůli roztrženému obočí střídat hned, druhý odstoupil kvůli nevolnosti o poločase.

V úvodu druhé půle navíc museli kvůli svalovým zraněním odstoupit Uhlíř a Svoboda. Zraněními decimovaná sestava se pak dostala pod tlak domácích, kterému dlouho odolávala, především díky skvělému výkonu brankáře Míky, který si také dobře postavil brankovou konstrukci. Domácí nakonec strhli své vedení střelou Valenty v 75.minutě. Žlutomodří i přes závěrečný tlak na vyrovnání nedosáhli.

Slavia Praha U19 - Teplice U19 2:1 (1:1)
6.Sodoma, 75.Valenta - 33.Flégl.
Sestava Teplic: Míka - Svoboda (48.Mach), M.Procházka (46.Hlaváček), Hynek, Chládek - Bílek - Flégl (36.Uhlíř), Kodeš, Výborný, Tesařík - Laňka.