Teplice - Bohemians 1905 2:0 (1:0)

Bratrský souboj stoperů Lukášů to byl podtitul dnešního zápasu mezi Teplicemi a Bohemians 1905. Poprvé v základní sestavě žlutomodrých v ligovém utkání se objevil dvacetiletý Egon Vůch, který nahradil Vlastimila Stožického, oproti utkání na Dukle ještě nahradil také v záloze Mateje Sivu Aldin Čajič.

Tepličtí se v úvodu utkání dlouho hledali, ale ve třicáté minutě je Egon Vůch dostal do vedení. S obranou si doslova pohrál a po sólu z pravé strany poslal míč levačkou k pravé tyči. Mladý záložník, tak konečně mohl začít tykat masérovi Edovi Poustkovi, protože ten mu to slíbil za první gólovou trefu.

Gól domácí evidentně nakopl a další šance na sebe nenechaly dlouho čekat. Nejprve Mahmutovič pálil zpoza vápna těsně mimo, hned vzápětí Kerič tvrdou ranou protáhl Sňozíka. I dále byli v hlavní roli oba balkánští forvardi. Mahmutovič po rohovém kopu Vůcha hlavičkoval doprostřed branky, po sólu minutu před poločasem zase poslal míč pod Sňozíkem těsně mimo. Poločas ještě zakončil šancí Kerič, ovšem jeho zastavil praporek rozhodčí.

Ppo změně stran se v 55.minutě znovu ukázal Egon Vůch, po přihrávce Vachouška protáhl brankáře klokanů střelou k tyči. Marně se Sňozík natahoval po projektilu Andreje Keriče, který ovšem po signálu trefil jen břevno.

Druhá branka přišla až v 67.minutě, ale autorem byl právě Andrej Kerič, jenž suverénně proměnil sólový nájezd na hostujícího gólmana. Deset minut před koncem mohl chorvatský útočník vedení ještě navýšit, jenže z voleje překopl branku. Žlutomodří se ještě rozloučili s diváky povedenou střelou Sivy k tyči, kterou ovšem Sňozík s problémy vyrazil, utkání tak skončilo výhrou 2:0.