Devatenáctka první zápas prohrála, Krátký nastoupil v základní sestavě

V prvním utkání evropské kvalifikace prohrála reprezentace do 19 let s domácím Izraelem 1:2, Marek Krátký na pravém kraji obrany odehrál celé utkání, prohře však nezrabránil.

Češi, kteří obhajují stříbro z letošního šampionátu, měli dlouho navrch a v 18. minutě se ujali vedení zásluhou útočníka Tomáše Kunce. Jenže nezvládli závěr první půle. Nejprve vyrovnal Azubel a v nastaveném čase skóre otočil z penalty za faul Matěje Hybše Nachmani. Ve druhé půli byli sice čeští fotbalisté znovu lepší, vytvořili si další šance, na vyrovnání vinou jejich neproměňování už nedosáhli.

Česká republika "19" - Izrael "19" 1:2 (1:2)