Juniorka doma zdolala Slovácko

Juniorka dnes na domácí půdě zdolala i bez posil z A mužstva tým Slovácka 3:2 po brankách Kvídy, Hegera a Malce. Skóre otevřel už v páté minutě Kvída, který dostal míč před branku od Richtera a suverénně prostřelil brankáře Fryštáka. O deset minut později bylo vyrovnáno, když Slovácko využilo výškové převahy a po rohu srovnal Trajtel. Hostující tým hodně spoléhal na vysokého útočníka Holka, kterého tepličtí fanoušci mohou znát z působení v Ústí nad Labem, a právě on ve 38.minutě poslal na branku Lukáče přímý kop. Ten změnil směr po teči ve zdi a orazítkoval pravou tyč teplické branky. Na druhé straně byl o další dvě minut později faulován u postranní čáry agilní Kvída, přímý kop posadil přímo na hlavu Hegera Kukačka a bylo to 2:1 pro domácí. Vzápětí se žlutomodří radovali i potřetí, Kvída zabojoval u rohového praporku, přistrčil míč Richterovi, který našel Malce a ten rozvlnil síť. Do poločasu zbývaly pouze tři minuty, ale i tak se podařilo hostům snížit, po nezapískaném faulu na Stibora a centru z pravé strany se prosadil Svízela

Po změně stran ubylo gólových šancí a především přesnosti na kopačkách obou mužstev. Hru brzdily četné ztráty míčů. Do šancí se dostali až hosté při závěrečném náporu, ale závaru v 86.minutě, ani střely z dálky v nastavení nevyužili. To mohl potrestat při závěrečném brejku ještě Malec, jenže z posledních sil se mu nepodařilo překonat hostujícího brankáře.

Teplice U21 - Slovácko U21 3:2 (3:2)
5.Kvída, 40.Heger, 42.Malec - 16.Trajtel, 44.Svízela.
Sestava Teplic: Lukáč - Hejda, Heger, Bubeníček, Stibor - Urma - Kvída (70.Kejval), Richter, Kulhánek (79.Batryn), Kukačka (70.D.Procházka) - Malec.